Discussion about this post

User's avatar
Maciejkamil's avatar

Dziękuję Ci za intelektualną uczciwość. giertych to jeden z najgorszych polityków na polskiej scenie - i bardzo dobrze, że miałeś odwagę, by o tym powiedzieć otwarcie.

No posts

Ready for more?